Stránky

streda 2. septembra 2015

Papero Amo -Challenge 08/2015

Máme tu prvé septembrové dni, prázdniny skončili a vonku to vyzerá, že aj leto sa s Nami rozlúčilo. A ja vám preto prinášam dávku leta v podobe mojej stránky s ktorou som sa zúčastnila challenge vyhlásenej na blogu Papero Amo. Téma bola Ideálny letný deň.

Tu je jej zadanie:

Vytvořte stránku, přání, nebo jiný papírový projekt:
  • Téma: Ideální letní den
  • Podmínka: Na projektu nesmí být žádní lidé nebo zvířata
  • Projekt musí být vytvořen pro tuto challenge (tzn. nesmí být publikován na blogu, facebooku či internetové galerii před vystavením všech projektů)
  • Posílejte Vaše soutěžní projekty do půlnoci 28. 8. 2015 na email atelier@paperoamo.cz s předmětem CHALLENGE.
  • Fotky budou vystaveny 29. 8. a vítěze vyhlásíme 31. 8. 2015Chvíľu som premýšľala, že ako si vlastne predstavujem ten svoj ideálny letný deň. U mňa je to určite v spoločnosti ľudí ktorých mám rada a na mieste až tak veľmi nezáleží :-) ale keďže podmienkou bolo že na projekte nesmú byť žiadny ľudia zobrala som si na pomoc internet a vybrala pár fotiek, ktoré by som mohla použiť. A ako to nakoniec dopadlo??? Podla reakcii ostatných super žien, ktoré hlasovali veľmi dobre. Challenge som vyhrala :-) Mám nesmiernu radosť a teším sa. Týmto by som sa chcela ešte raz poďakovať za každý jeden hlas, ktorý som dostala. Dííki moc ženy zlatéé :-) 

Už Vás nebudem zbytočne dlho napínať. Tu je výsledná stránka, ktorú som dala dohromady:
Dúfam, že som Vám aspoň na tú chvíľu kým ste sa dočítali až sem vrátila ten pocit letných dní. Ďakujem, za prečítanie a že ste nakukli. Želám Vám krásne septembrové dni. A verím, že babie leto tu máme za chvíľu :-)
                                                                                                                                                                                IVRA

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára