Stránky

nedeľa 29. mája 2016

Project Life - Apríl

Mojim prvým príspevkom, ako členky design teamu Pretty Papers boli aprílové stránky z môjho Project life albumu, ktoré sa mi aj keď s malým oneskorením podarilo spracovať.


Úvodnú kartičku som vytvorila z fotky, ktorú som podlepila papierom a prekryla s vellum. Tento spôsob som si už dávno chcela vyskúšať. Nápis apríl som nalepila zo samolepiek  SN@P od Simple Stories (v balení je hneď viacero farieb).


Na stránky som nepoužila žiadne hotové kartičky, ale rozhodla som sa, že použijem vlastnoručne vyrobené. Doma som mala kolekciu 6x6 papierov My mind´s eye CUT&PASTE ADORBS, ktorá padla za obeť :-) ale nie úplne, pár stránok ostalo v celku. Niektoré farby na papieroch sú sýtejšie a preto som ich zjemnila s vellum, ktorým som kartičky prekryla.


Na nadpisy sa mi skvele hodila samolepková abeceda Daily Flash od October afternoon , ktorú mám v dvoch farebných verziách - v žltej a zelenej (balenie obsahuje 2 typy písma).


Fotky na druhej stránke sú viac farebnejšie ako na tej predošlej, ale jar je o tom. 
Všade naokolo to hýri farbami tak prečo nie aj na stránkach :-) Opäť som použila papiere z rovnakej kolekcie akurát tu som vyberala jemnejšie farby.


Aby stránka pôsobila zjednotene, vyrobila som 2 kartičky v rovnakom štýle.
Motýľov som vystrihla z inej kartičky, farebne sa mi celkom hodili. Potom už stačilo len doplniť nápis z už spomínanej abecedy od October Afternoon a bolo hotovo.


Ďalším zjednocujúcim prvkom sú "bubliny", ktoré som vystrihla z jedného papiera a následne ich použila na napísanie krátkeho textu k fotkám.
Tento krát som sa rozhodla pre ručne písaný journaling.


Pri tejto kartičke som zistila, že nalepiť vellum tak aby vo výsledku nebolo lepidlo vidieť je snáď nemožné :-)  Pokúšala som sa s tým niečo urobiť, ale nepodarilo sa. Snáď mi to prepáčite. 
Ale poučila som sa a viem, že si musím zadovážiť špeciálne lepidlo, ktoré je na to určené.

Na záver by som sa Vám chcela poďakovať, za Vaše gratulácie a povzbudivé slová, ktorými ste mi urobili veľkú radosť. Budem sa snažiť, prinášať Vám nové tvorivé nápady a inšpirácie.
A ďakujem Didi za to, že si práve mňa vybrala do ich (teraz už nášho) tvorivého teamu.
Budem sa na Vás tešiť zase nabudúce. 

Majte sa krásne.


IVA

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára