Stránky

piatok 10. júna 2016

Pretty Papers challenge 06/2016

Kedže sa Nám pomaly ale isto blíži leto júnová challenge na blogu Pretty Papers sa nesie v znamení "Navy" more, námorníci, plachetnice a pod.
A ako som sa ja popasovala s danou témou?? To Vám ukážem v dnešnom príspevku.

Layouty a priania v tomto štýle sa mi veľmi páčia a už dlho som si chcela nejaké vytvoriť čiže nebolo nad čím premýšľať a pustila som sa do tvorenia.
Ako prvá prišla na radu veľká 30´´ stránka.Najprv som si pripravila motív kormidla. Použila som jemný pieskový papier, skalpel, kružidlo, nožnice a kormidlo bolo na svete. Jednotlivé vyrezané časti som podlepila vzorovými papiermi a základ by sme mali hotový.
Ako ďalšie som si pripravila podkladovú štvrtku na ktorú som použila biele gesso a modrú farbu, na tento podklad som priložila vyrezané kormidlo, ktoré som nakoniec ručne prešila.
Potom už stačilo  len pridať ozdoby vystrihnuté z jednotlivých vzorových papierov, fotku, zopár enameliek, samolepiace písmenká a finálny layout som mala hotový.


A keďže mi samotný layout v námorníckom štýle nestačil, vyrobila som ešte 2 priania.


Ako sa Vám páči zvolená téma challenge??
Myslím si že námornícky štýl je celkom obľúbený, preto neváhajte, pustite sa do tvorenia a pošlite svoje výtvory do aktuálnej súťaže.
Budem sa tešiť na Vaše výtvory.

Želám Vám krásny víkend.

IVA


2 komentáre: