Stránky

pondelok 1. augusta 2016

Best ever paradise layout

Jeden vytvorený layout z kolekcie You are here od Simple Stories som Vám už pred časom predstavila. Kto ho ešte náhodou nevidel môže sa na neho pozrieť tu. Dneska Vám prinášam nový príspevok  ktorý som z tejto super kolekcie vytvorila. Nemohla som odolať a tak mi do albumu pribudla ďalšia letná stránka. Poďte sa spolu so mnou preniesť aspoň na chvíľu do raja :-)Poslednou dobou som si obľúbila vyrezávať tvary priamo do stránky. Nebolo tomu inak ani tento krát. Už dlho som chcela vytvoriť stránku na ktorej by boli hexagóny (šesťuholníky).
Na kúsok bieleho papiera som si jeden nakreslila a vystrihla. Ten mi poslúžil ako šablóna, ktorú som vedľa seba prekreslila a potom vyrezala. Následne som vyrezané časti podlepila  vzorovými papiermi. Na každom šesťuholníku je iný vzor.Ozdoby, ktoré som použila sú vystrihnuté buď z jednotlivých  kartičiek alebo sú to samostatné výseky a samolepky. 
Ďalšia technika, ktorá nemôže v poslednej dobe u mňa chýbať je vyšívanie. Tu som ho použila na obšitie šesťuholníkov po ich obvode.


 Nápis "Best ever" je z kolekcie Dear Lizzy a sú to watercolor výseky, ktoré sú biele a môžete si ich farebne upraviť podľa Vašej predstavy. Ja som použila oranžovú a zelenú Gelatos farbičku, ktorú som rozmazala vodou.


Tu už je celá stránka vo svojej finálnej podobe.
Pridala som ešte pár ozdobných svoriek,nápis zo samolepkovej abecedy, drevený výsek fotoaparátu a na záver zlaté ananásy.


Snáď som Vám ukázala zase niečo iné, nové a inšpirujete sa.

Majte sa krásne.

IVA

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára