Stránky

sobota 25. júna 2016

Hello Miami layout


Pred pár dňami som si objednala cez e-shop pretty papers novú kolekciu papierov a ozdôb od Simple Stories - You are here. Mala som ju už dlhšie vyhliadnutú, ale až teraz prišiel ten správny čas na jej zakúpenie. Celá kolekcia je taká letná, cestovateľská a to mi padlo vhod. Rozhodla som sa že vytvorím stránku a nazvala som ju "Hello Miami", ale o tom až za chvíľku.


Ako základ som si vybrala čierno-bielu stránku "Paradise" , ktorú som trošku oživila pomocou Gelatos farieb snažila som sa použiť farby, ktoré boli na jednotlivých doplnkoch, ktoré som použila, aby všetko spolu ladilo.


Hlavným motívom stránky, je vlastnoručne vyrezaný nápis MIAMI. A prečo Miami??? Pretože som použilafotku mňa s priateľom, ktorá vznikla pred 3 rokmi práve v Miami, kde sme boli na dovolenke. 
Jednotlivé písmená som si predkreslila a vyrezala z bieleho papiera, následne ich podlepila vzorovými kartičkami zo Sn@p packu , písmenko A som podlepila spomínanou fotkou.Stránku som doplnila transparentnými samolepkami a ozdobnými svorkami, tým že je všetko z jednej kolekcie tak som nemala problém či to bude k sebe ladiť. Finálnym doplnkom na stránke bolo vyšívanie. Nápis "HELLO WE ARE HERE"som vytvorila z písmenok, ktoré som si obkreslila na jenu z kartičiek, vystrihla a nakoniec obšila bielou niťou.


A stránka bola hotová.
Ako sa Vám páči??? Na mňa dýchlo leto a spomienky na úžasné miesto, ktoré sme mali možnosť navštíviť a stráviť tam nezabudnuteľné chvíle.

Ďakujem za Váš čas. Želám vám krásny deň.

IVA

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára