Stránky

pondelok 7. novembra 2016

FESTIVALOVÉ STRÁNKY

Slimačím tempom doháňam svoj veľký sklz v PL. Má to aj svoje výhody, človek sa v tomto sychravom počasí môže preniesť prostredníctvom fotiek späť do teplých letných dní. V dnešnom príspevku sa prenesieme do polovice júla a pôjdeme do Vizovíc konkrétne do areálu likérky Jelínek kam chodievame každoročne na festival MASTERS of ROCK.
Tieto stránky mi rozhodne v albume nesmú chýbať.


Stránky som zároveň tvorila do októbrovej challenge na Pretty Papers, kde bolo zadaním použitie vellum (pergamenový papier) a chipboardov.
Festival je metalovo - rockový preto je čierna farba dominantnou (sem tam to rozbije môj ružový pršiplášť :) Nechcela som však aby stránky pôsobili pochmúrne preto som volila odtiene šedej doplnené o zlatú a sem tam som pridala drevený chipboard.


Vždy mám problém vybrať si z toho množstva fotiek. Použila by som ich najradšej všetky, ale nechcela som aby boli stránky preplnené, ale aspoň jedna koláž nemohla chýbať. Tú som nakoniec vložila do odklápacej kapsy. Z druhej strany mi tak vznikol priestor kam som si odložila vstupenky a program celého festivalu.

Snáď sa Vám budú festivalové stránky páčiť.
Ďakujem za Váš čas a užívajte si voľné chvíle tvorením.
A ja idem ďalej doháňať svoj mega sklz.

IVAŽiadne komentáre:

Zverejnenie komentára